Piękne chwile nad morzem

17-06-2024 11:31

Grupa 12 mieszkańców i 2 opiekunów w dniach 01-15.06.2024r udała się na turnus rehabilitacyjny do Ośrodka Rehabilitacyjno -Wypoczynkowego „Syrena” w Mielnie. Przygotowania do turnusu trwały od pierwszych miesięcy roku. Mieszkańcy nie mogli się doczekać wyjazdu oraz atrakcji tam czekających. W ramach pobytu Mieszkańcy mieli trzy posiłki dziennie oraz zapewnioną pełną rehabilitację czyli masaże wodne, masaż aquavibron, pole magnetyczne, światłolecznictwo, krioterapia, laseroterapia. Mieli również możliwość codziennego korzystania z basenu, sauny, jacuzzi.

Wielką atrakcją dla Mieszkańców był rejs statkiem po Jeziorze Jamno oraz przejazd meleksem po Gminie Mielno wraz z zwiedzaniem Sarbinowa. Dla niektórych był to czas wspomnień z wyjazdów do Sarbinowa na turnusy.

Wieczory umilały nam spotkania integracyjne połączone z tańcami i dobrą zabawą przy muzyce. Super było spacerować wieczorami promenadą przy zachodzie słońca.

Niech załączona fotorelacja zaprezentuje jak było fajnie i za czym już teraz tęsknimy.