Apel wielkanocny - szkolne spotkanie z mieszkańcami

27-03-2024 10:31

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a wraz z nimi jest czas na wspólne spotkania, refleksję nad naszym życiem. Odnajdywaniem swojej drogi czy pokonywaniem trudności, przezwyciężaniem zła wszelkim dobrem i przekazywaniem go sobie wzajemnie. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Śladowie wraz z dyrektor panią Eweliną Biernat i całym gronem pedagogicznym zaprosili mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie na uroczysty Apel Wielkanocny. Podczas uroczystości wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy pięknie przygotowany program artystyczny, który w pełni przeniósł Nas wszystkich w zbliżającą się atmosferę Zmartwychwstania Pańskiego. Było Nam bardzo miło podzielić się tradycyjnym jajeczkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Na spotkanie pojechaliśmy z upominkiem, który przygotowaliśmy podczas naszych zajęć terapeutycznych aby okazać wdzięczność i radość za zaproszenie. Jednak największym i najmilszym zaskoczeniem były przygotowane przez uczniów prezenty dla naszych mieszkańców w postaci domowych wypieków. Po powrocie do domu z przyjemnością zasmakowaliśmy słodkości. Miło wspominamy spędzone razem chwile, dziękujemy za zaproszenie i czekamy na następne spotkania.

Terapia zajęciowa