MAGICZNY CZAS

20-12-2023 16:38

Święta to magiczny czas. Pamiętamy nie tylko o swoich bliskich ale swoją radością dzielimy się również z tymi których nie znamy. 20 grudnia br., po raz pierwszy w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie  gościła grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej  im. gen. bryg. Franciszka Włada z  Kamiona. Przygotowane pieczołowicie z dużym zaangażowaniem Jasełka, wspólne kolędowanie, wywołało wśród mieszkańców Domu miłe dla serca wzruszenie. Życząc sobie nawzajem obfitego Bożego Błogosławieństwa, oraz ludzkiej życzliwości, chcieliśmy podziękować za pamięć. W ramach podziękowania mieszkańcy odwdzięczyli się młodzieży słodkim poczęstunkiem. Wszystkim ludziom niosącym radość, życzymy wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Beata Lińska