UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA W NASZYM DOMU

18-12-2023 10:44

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas radosny i oczekiwany przez wszystkich na przyjście Pana Jezusa do naszych serc w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. 15 grudnia 2023roku, w naszym Domu odbyła się uroczysta Wigilia. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście, Proboszcz Parafii Młodzieszyn Ks. Jan Rawa, Pani Jolanta Gonta – Starosta Sochaczewski, Pan Andrzej Kierzkowski- Przewodniczący Rady Powiatu Sochaczew, Pan Michał Orliński- Dyrektor Biura Poselskiego Macieja Małeckiego, Pani Katarzyna Kajak – Dyrektor PCPR w Sochaczewie, Pan Daniel Janiak Dyrektor GOK w Młodzieszynie i Gminnej Biblioteki, Pan Sylwester Kaczmarek - Przewodniczący Rady Miasta, Pani Kamila Kotlarz -Dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawcza "Antares", Pani Joanna Kamińska- Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Pani  Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie, Pani Monika Pietrzyk- Wójt Gminy Młodzieszyn, Siostra Ewa Ogłaza- CARITAS, Siostra Weronika Drozd-CARITAS, Pan Piotr Pętlak – Kierownik WTZ Sochaczew „ Ja-Ty-My”.  Pan Adrian Kamiński – Dyrektor ŚDS Sochaczew i inni również dla nas bardzo ważni. Obdarowując Mieszkańców prezentami, które Mikołaj dzielnie rozdawał. Mieszkańcy odświętnie ubrani, zasiedli przy stołach zastawionych wigilijnymi potrawami. Te wspaniałe chwile umilił koncert Scholii dziecięcej ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, na czele z Panią Beatą Ciurą, przy udziale skrzypiec i trąbki. W tym dniu również nasi mieszkańcy przygotowali jasełkę. Pogoda w kratkę, a przy tym Mikołaj, który mieszka już u nas od 6 XII i obdarowuję  prezentami.  Kolędy pomogły poczuć nam atmosferę zbliżających się Świąt.  Atmosferze zbliżających się świąt na pewno pomoże niezwykle barwna i tematyczna dekoracja świąteczna w naszym domu, którą wspólnie z mieszkańcami przygotowała terapia zajęciowa. Nasze wspólne dzieło podobało się wszystkim. Potrawy na stole wigilijnym wszystkim nam bardzo smakowały.

Bardzo wszystkim Dziękujemy za ciepłe słowa i Swoją obecność i jednocześnie życzymy Wszystkim Zdrowych i Radosnych Świat Bożego Narodzenia.

Terapia zajęciowa