KOLĘDOWANIE NA ZAMKOWEJ

07-12-2023 17:55

Pierwszy tydzień adwentu mamy już prawie za sobą. Czas adwentu rozpoczyna wspólne spotkania świąteczne wielu placówek urzędowych, pomocy społecznej, opiekuńczo - terapeutycznych i oświatowych. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie wraz z dyrektorem panem Konradem Jakubowskim wybrali się na kolędowanie do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie. Jak co roku spotkaliśmy się w bardzo miłym i znanym gronie, wspólnie śpiewaliśmy kolędy, składaliśmy wzajemnie życzenia świąteczne. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera, ale kiedy zabrzmiały nuty kolędy ''Do szopy hej pasterze" dumnie zaśpiewaliśmy i z nastawieniem ''... do szopy bo tam cud ...'' wróciliśmy do Naszego Domu aby zabrać się za dalsze przygotowania do Bożego Narodzenia. Jest to najpiękniejszy czas kiedy wokół okazywane jest dużo radości i dobra. Ostatnimi czasy otrzymujemy bardzo wiele sympatii od drugiego człowieka. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i spędzony wspólnie wraz z innymi gośćmi czas.

Terapia zajęciowa