MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE Z MŁODZIEŻĄ

07-12-2023 11:03

Dzień 6 grudnia br. dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie był wyjątkowy. Stało się tak gdyż zawitał do nich Święty Mikołaj wraz ze swoimi Elfami. Bardzo miłą niespodziankę pod hasłem '' I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM'' zrobili nam Uczniowie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego dla Młodzieży nr 1 im. Jerzego Krupy w Sochaczewie, obdarowali naszych Mieszkańców wielkim sercem oraz upominkami i słodkościami. Kontakt z młodzieżą, która o nich pamięta i bardzo często ich odwiedza, wywołuje wiele wzajemnej radości i życzliwości . Było to już kolejne wspólne spotkanie z uczniami tejże szkoły. Składamy bardzo serdeczne podziękowania dla pana Piotra Surmy oraz jego uczniów i liczymy na kolejne tak wspaniałe chwile.

Terapia zajęciowa