WAKACYJNY CZAS

03-08-2023 15:45

Wakacje w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie to czas wyjazdów w ciekawe miejsca, podróże bliższe i dalsze. Jak co roku mieszkańcy zwłaszcza nowo przybyli do naszego Domu są zainteresowani najbliższa okolicą. Aby sprostać ich oczekiwaniom organizujemy wyjazdy do najbliższych miejscowości. Tym razem tj., 2 sierpnia br., był to Płock.
Płockie Z O O jest to jedyne Z O O, które na niewielkim terenie przepięknie usytuowanym na wzgórzu, ma ogromna ilość fantastycznych zwierząt od słoni, żyraf, lampartów, tygrysów, małp i krokodyli - mnóstwo innych ciekawych gatunków, czasu brakuje aby wszystkie obejrzeć.
Pasaż nad Wisłą zachwycił zwiedzających, a zwłaszcza że dopisała aura. Pyszne lody były zwieńczeniem udanego dnia. Zainteresowanie wyjazdem do Płocka, wśród mieszkańców było ogromne, aby wszyscy byli zadowoleni organizowane będą jeszcze kolejne wyjazdy.

Terapia zajęciowa