WARCABY OD MAŁEGO DO DUŻEGO 2023

30-06-2023 17:38

W słoneczny piękny dzień tj.30 czerwca br. Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie po raz pierwszy zorganizował konkurs warcabowy pod hasłem "WARCABY OD MAŁEGO DO DUŻEGO", w którym udział wzięli zawodnicy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej oraz Klubu Seniora w Sochaczewie przy CUS, Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie, Domu Pomocy Społecznej w Skierniewicach, a także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej ''Ja Ty My" jak również gospodarze czyli Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie.Impreza rozpoczęła się rozgrywkami warcabowymi, wszyscy dostosowali się do zsasad gry fair play, głównym sędzią konkursu był pan Zbigniew Sykurski. W między czasie płonęło ognisko przy którym piekliśmy kiełbaski. Po udanych rozgrywkach i wiadomej wygranej przeszliśmy do naszego patio, gdzie odbyła się dalsza część oficjalna czyli powitanie gości, wręczenie nagród .
Puchar Starosty Sochaczewskiego pani Jolanty Gonty według zdobytych miejsc otrzymali:

I miejsce - pan Władysław Szymański

II miejsce - pan Grzegorz Opala

III miejsce - pan Adam Pakuła.

Zadowoleni i pozytywnie zmęczeni zasiedliśmy do wspólnego biesiadowania. Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za przybycie, spędzenie z nami czasu. Dziękujemy również naszym darczyńcom, którzy wspomogli naszą imprezę. Zapraszamy na kolejną edycję konkursu warcabowego, który wpisał się do naszego kalendarium.

Terapia zajęciowa