Piknik ekologiczny

23-05-2023 15:38

Ostatnią sobotę 20 maja w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego „Ogrodnik” w Sochaczewie odbył się „EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY”.

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zostali zaproszeni na to wydarzenie biorąc w nim aktywny udział. Zostało przygotowane stoisko na którym prezentowane były prace rękodzielnicze wykonane w ramach zajęć terapeutycznych.

Nasi mieszkańcy uczestniczący w Pikniku mieli okazję popróbować specjałów ekologicznych od innych wystawców. Doskonale spędzili czas przy muzyce  big-bandu z Państwowej Szkoły Muzycznej II st. z Sochaczewa.

Nasze produkty również cieszyły się dużym zainteresowaniem i chętnie je nabywano.

Mieszkańcy, którzy wystawiali swoje wyroby mieli okazję spotkać się i rozmawiać ze znanymi osobistościami. Między innymi z Panem Jackiem Ozdobą – wiceministrem w Ministerstwie Klimatu i Środowiska.

Bardzo mile zostaliśmy potraktowani przez kierownictwo i pracowników szkoły na terenie której odbył się piknik. Mieszkańcy DPS w Młodzieszynie chcieli podziękować za tak serdeczne przyjęcie.