'' Płonie ognisko .... ''

13-04-2023 15:25

'' Płonie ognisko .... ''

Nadszedł długo oczekiwany pogodny dzień dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, a wraz z nim zabawa przy ognisku.

13 Kwietnia br. płonące i zarzące się drewienka wprowadzały nastrój w sercach i umysłach naszych Mieszkańców, rozgrzewając wszystkich do wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. Zajadaliśmy się pysznymi kiełbaskami, które pachniały palonym drewnem roznoszącym się wokół zacisza naszej placówki.

Czas umilał nam nasz wspólny śpiew oraz odgłosy ptaków i przyrody, a muzyka i nutki odbijały się echem w las. Sprzyjająca aura pogodowa pozwoliła spędzić nam te wspaniałe chwile w jak największym gronie.

Spotkanie to rozpoczęło cykl naszych wielu wspólnych biesiad przy ogniskach i grillach.

Terapia zajęciowa