Wielkanocne spotkanie w DPS

31-03-2023 14:16

Wielkanocne spotkanie w DPS

Dnia 30 marca br. odbył się uroczysty obiad wielkanocny w towarzystwie zaprzyjaźnionych z nami gośćmi.

Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycili nas: proboszcz parafii Młodzieszyn ks. Jan Rawa, ks. prałat Stanisław Łubian, siostry z Caritas w Sochaczewie Ewa Głaza i Weronika Drozd, Jolanta Gonta - starosta sochaczewski, Teresa Pawelak – skarbnik powiatu, Joanna Kamińska - naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, a także Zofia Berent i Anna Chłystek z CUS w Sochaczewie, Monika Pietrzyk - wójt gminy Młodzieszyn wraz z Anną Sobieraj - sekretarz gminy Młodzieszyn, Adrian Kamiński - dyrektor ŚDS w Sochaczewie, Agnieszka Ambroziak - dyrektor MOW w Załuskowie, Beata Duda - wicedyrektor MOW w Załuskowie, Robert Skowronek - dyrektor Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, doktor Piotr Surma oraz doktor Adam Treszczanowicz wraz z żoną Justyną, asp. sztab. Marcin Kiełbasiński.

Przygotowania do uroczystości trwały bardzo pracowicie, mieszkańcy wykonywali prace dekoracyjne, grupa teatralna naszego Domu zaangażowała się także aktywnie na czele z prowadzącym z Marcinem Hugo-Baderem do zaprezentowania poezji wielkanocnej znanych polskich autorów.  Dla mieszkańców czekały słodkości od zajączków wielkanocnych, w których jak co roku wcieliła się gmina Młodzieszyn oraz dyrekcja naszego Domu.

Przy pięknie zastawionych stołach, które cieszyły nasze podniebienia spędziliśmy ten dzień w miłej i świątecznej atmosferze. Pracownikom naszej kuchni dziękujemy za przygotowanie przepysznych potraw.

Bardzo wszystkim dziękujemy za włożoną pracę, miłe słowa i swoją obecność jednocześnie z okazji nadchodzących świąt wielkanocnych życzymy wszystkim, aby ten czas był także czasem przemiany serc, czasem odradzania się wiary w drugiego człowieka, by stał się źródłem wzmacniania miłości i szacunku do drugiego człowieka.

DPS Młodzieszyn