Wielki Post

23-02-2023 15:26

22 luty 2023 rok to dzień w którym wypadaŚroda Popielcowa w kalendarzu katolickim pierwszy dzień wielkiego postu , przypadający 46 dni przed Wielkanocą. Jest to dzień pokuty − obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły. W Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odbyła się Msza Święta którą odprawił Ksiądz z tutejszej Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Wierni podczas mszy oddali się refleksji i zadumy nad troskami życia dnia codziennego. Przygotowując się do obchodów Wielkiego Postu na znak Pokuty Mieszkańcy przystąpili do obrzędu posypania głów popiołem. Przygotowując się do Świąt Wielkiej Nocy będziemy uczestniczyć w rozważaniach Drogi Krzyżowej i Rekolekcjach Wielkopostnych.

Terapia zajęciowa