'' TANIEC Z PĄCZKIEM ''

17-02-2023 15:23

'' TANIEC Z PĄCZKIEM ''

W Tłusty Czwartek wszyscy bardzo chętnie zajadamy się pączkami...

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie świętowali ten dzień w tanecznym rytmie.

16 lutego br. w ''Tłusty Czwartek'' odbył się bal ostatkowy, przy muzyce

i słodkim poczęstunku wszyscy wspólnie spędzili miło czas.

Każdy skosztował przepysznych pączków z cukierni jak również tych, które były przygotowane przez nasze panie Kuchareczki. Dziękujemy również za pyszne pączki przekazane od Naszej Wójt Gminy Młodzieszyn Pani Moniki Pietrzyk.

W tańcu także nie zabrakło karnawałowego szaleństwa..., a muzyka sama wprowadziła nas w taneczny rytm. Przygotowania do imprezy trwały od samego rana, a dekoracja powstawała w mgnieniu oka, było dmuchanie balonów, robienie dużego pączka, rozkładanie serpentyny czy przymierzanie masek. W taki sposób powstała Nasza Ścianka, a wszyscy mogli poczuć się jak gwiazdy z pierwszych stron gazet i zrobić sobie zdjęcia... Podsumowując w kilku słowach zabawa była przednia.

Terapia zajęciowa