Świąteczny czas.

16-12-2022 15:51

Świąteczny czas.

Święta Bożego Narodzenia to czas radosny i oczekiwany przez wszystkich. Nie inaczej jest w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. 15 grudnia 2022roku, w naszym Domu odbyła się uroczysta Wigilia. Swoją obecnością zaszczycili nas liczni goście, Proboszcz Parafii Młodzieszyn Ks. Jan Rawa, Ks. Prałat Stanisław Łubian, Pani Jolanta Gonta – Starosta Sochaczewski, Pan Andrzej Kierzkowski- Przewodniczący Rady Powiatu Sochaczew, Pan Michał Orliński- Dyrektor Biura Poselskiego Macieja Małeckiego, Pani Teresa Pawelak- Skarbnik Powiatu Sochaczew, Pani Joanna Kamińska- Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia, Pani Zofia Berent – Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Sochaczewie, Pani Monika Pietrzyk- Wójt Gminy Młodzieszyn, Pan Sławomir Makowski- Przewodniczący Rady Gminy Młodzieszyn, Siostra Ewa Ogłaza- CARITAS, Siostra Weronika Drozd-CARITAS i inni również dla nas bardzo ważni. Obdarowując Mieszkańców prezentami, które Mikołaj dzielnie rozdawał. Mieszkańcy odświętnie ubrani, zasiedli przy stołach zastawionych wigilijnymi potrawami. Te wspaniałe chwile umilił koncert dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, na czele z Panią Beatą Ciurą. W tym dniu swoje możliwości aktorskie i wokalne zaprezentowali również nasi Mieszkańcy, przedstawiając jasełkę. Występ okazał się sukcesem i jednocześnie zachęcił do dalszych działań grupę aktorów. Pogoda iście zimowa, Mikołaj, prezenty, kolędy, pomogła poczuć nam atmosferę zbliżających się Świąt.

Bardzo wszystkim Dziękujemy za ciepłe słowa i Swoją obecność i jednocześnie życzymy Wszystkim Zdrowych i Radosnych Świat Bożego Narodzenia.

Terapia zajęciowa