''JASEŁKA Z PRYMUSEM W DPS MŁODZIESZYN''

14-12-2022 13:45

Do mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie

14 grudnia br. zawitali uczniowie wraz z nauczycielami z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Sochaczewie Akademii Prymusa.

Nasi goście przygotowali jasełka podczas, których pięknie zaprezentowali historię narodzin Jezusa i zaśpiewali kolędy.

Przedstawieniu towarzyszyły piękne stroje i dekoracja, a mieszkańcy naszego domu z radością uczestniczyli jako widzowie i podpatrzyli grę młodych aktorów. Zapewne dla niektórych była to lekcja aktorstwa, gdyż niebawem sami wystąpią w jasełkach jakie sami przygotowujemy na uroczystość wigilijną.

Na mieszkańców czekała kolejna niespodzianka, a mianowicie były to prezenty przygotowane przez Fundację Orange i przekazane przez uczniów osobiście z najlepszymi życzeniami.

Dziękujemy bardzo za miłe odwiedziny, wspaniałe przedstawienie i prezenty. Liczymy na kolejne spotkania i z radością zapraszamy.

Terapia zajęciowa

Wioletta Ziernik