10 Jubileuszowy Kiermasz Bożonarodzeniowy na Mazowszu

12-12-2022 14:39

W niedzielę 11 grudnia 2022 roku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie wzięli udział w 10 Jubileuszowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym na Mazowszu, który odbył się tradycyjnie w Hotelu Chopin w Sochaczewie. Wśród wielu świątecznych stoisk, z atrybutami świątecznymi nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do zakupów zachęcali nasi mieszkańcy, śnieżynka i nasz św. Mikołaj. Tego dnia mieliśmy dużo wspaniałych gości.

Atmosfera iście świąteczna panowała tego dnia, mogliśmy wysłuchać koncert kolęd, obejrzeliśmy występ zespołu Dziecięco – Młodzieżowego Zespół Pieśni i Tańca Folklorek z Sochaczewa. Zasmakowaliśmy również wspaniałego jubileuszowego tortu. Już teraz czekamy na naszą Wigilię.

Terapia zajęciowa