GORE GWIAZDA

12-12-2022 09:02

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, z wielką przyjemnością wzięli udział w XXVIII edycji konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową, którego organizatorem jest Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą. Tematem tegorocznej edycji była: „ Szopka z Czterech Świata Stron ”.

Szopka w wykonaniu Naszych Mieszkańców, pod nazwą „ GORE GWIAZDA”, w tym roku zajęła I Miejsce, w kategorii: Prace zespołowe osób dorosłych. Wielkie serce, dużo pracy i zaangażowania w wykonanie włożyli: Pani Maria Modzelewska, Pan Lesław Banach i Pan Tadeusz Czerwiński. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 grudnia 2022r., w bardzo sympatycznej i gwarnej atmosferze .

Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość wzięcia udziału w konkursie, co sprawiło nam bardzo dużo satysfakcji a zajęcie I-go miejsca, dało jeszcze więcej radości, czego dowodem były łzy szczęścia na twarzy Naszego Pana Lesława. Bo nie zawsze jesteśmy w stanie wyrazić naszą radość słowami. Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i życzymy Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Magdalena Grabarek