‘’DPS MŁODZIESZYN WŚRÓD NOCNEJ CISZY…’’

08-12-2022 15:41

Już niebawem nastanie jedna z najpiękniejszych nocy i narodzi się Dzieciątko. Boże Narodzenie to szczególny czas kiedy to wspólnie śpiewamy kolędy, dzielimy się opłatkiem i składamy wzajemnie życzenia. Ubieramy choinki i wykonujemy ozdoby świąteczne. Taki klimat zawitał już do Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie, wszyscy chętnie biorą udział w zajęciach i przygotowaniach przedświątecznych. Wspólnie śpiewamy kolędy, trwają próby do jasełek.

Jak co roku 8 grudnia br. wybraliśmy się na wspólne kolędowanie do Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie, tym razem zaśpiewaliśmy kolędę ‘’Wśród Nocnej Ciszy’’. Cieszy Nas bardzo, że mogliśmy spędzić miło czas, spotkać się z uczestnikami innych placówek, posłuchać i pośpiewać wspólnie kolędy. Napełnieni wiarą i optymizmem oczekujemy na ciszę, w której ’’… Bóg się nam narodzi…’’.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wprowadzenie Nas w Świąteczne nastroje.