SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ

28-04-2022 09:31

W związku z nawiazaną współpracą z Biblioteką Pedagogiczną w Sochaczewie pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie zostali obdarowani wieloma ciekawymi książkami.

Ale to nie jedyna niespodzianka, otrzymaliśmy również zaproszenie na spotkanie autorskie z Michałem Odolczykiem – autorem książki '' 14:25 do Irkucka. Moja Syberia'', oraz autorem zdjęć Jakubem Milewskim, który towarzyszył podczas podróży.

Spotkanie odbyło się 27 kwietnia br. w sali Kina Odeon z okazji Światowego Dnia Książki.

Nasi mieszkańcy wysłuchali od autora jak powstawała książka

i w jaki sposób odbyła się podróż pociągiem przez Syberię. Obejrzeli ciekawe zdjęcia, na których mogli podziwiać przyrodę w warunkach wiecznie trwającej zimy i największe jezioro Bajkał.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a panu Michałowi Odolczykowi życzymy kolejnych wielu wspaniałych podróży i sukcesów.

Terapia Zajęciowa DPS Młodzieszyn