KURS KOMPUTEROWY

06-08-2019 14:03

KURS KOMPUTEROWY

W ostatnich dniach mieszkańcy Naszego domu mieli okazję wziąć udział w kolejnym spotkaniu organizowanym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rybnie, w ramach kursu komputerowego itp. Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego. Tego typu szkolenia są cenne dla naszych podopiecznych gdyż eliminują wykluczenie cyfrowe, pomagając im komunikować się ze światem znajdującym się poza budynkiem DPS-u. Na zakończenie kursu, w poniedziałek 5 sierpnia uczestnicy szkolenia mogli wziąć również udział w „Spotkanie z Survivalem”, przygotowanym w ramach projektu „Adrenalina – spotkanie z survivalem” sfinansowanego przez LGD „Ziemia Chełmońskiego”.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w kursie i mile spędzony czas.

Lińska Beata

Grabarek Magdalena