Miłość literacka

18-02-2019 15:37

Dnia 13 lutego 2019 roku w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. Kolejny raz odbył się wieczorek literacki. Tym razem Pani Jolanta Małczak, zaprezentowała nam swoje wiersze i opowiadania o tematyce miłosnej. Mogliśmy także zobaczyć własnoręcznie namalowane obrazy o wszelakiej tematyce. Aura i klimat wieczorku literackiego pozwolił nam zbliżyć się do Dnia Świętego Walentego. Dzień 14 luty to dzień pełen radości i życzliwości dla drugiej osoby. Dlatego tez i my korzystając z okazji chcielibyśmy bardzo podziękować za pamięć, przekazany uśmiech i radość. Ale i także i za przepiękny prezent – własno ręcznie namalowany obraz "Ikona Świętej Rodziny".

Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania, które daje tak dużo radości, uśmiechu na kolejne dni.

Terapia zajęciowa