" DPS NA KIERMASZU WIELKANOCNYM "

18-03-2024 10:54

Mieszkańcy Domu Pomcy Społecznej w Młodzieszynie w pełni są już w świątecznym nastroju. Parę dni temu gościli się przy świątecznym stole wraz z zaproszonymi goścmi, którzy odwiedzają ich przy każdej ważnej uroczystości. A teraz sami byli zaproszeni do udziału w Powiatowym Kiermaszu Wielkanocnym, który odbył się 17 marca 2024r. w sochaczewskim hotelu Chopin. Ważnym elementem dla nas był wystrój naszego stoiska wystawienniczego, chcieliśmy aby było ono ładne i wprowadzało wszystkich zwiedzających w iście świąteczny nastrój. Bardzo cieszymy się, że osiągnęliśmy ten cel i wielkanocny wystrój, który panował na naszym stoisku po raz kolejny przyczynił się do zajęcia I miejsca w konkursie na Najciekawsze Świąteczne Stoisko Wystawiennicze podczas Powiatowego Kiermaszu Wielkanocnego.Wszyscy chętni mieszkańcy z radością przygotowywali się do tego wydarzenia, wykonywali prace, różnego rodzaju gadżety wielkanocne takie jak pisanki, stroiki, zajączki i inne podczas zajęć terapeutycznych. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniale spędzony czas.

Terapia zajęciowa